Подршка родитељима

при исказивању интересовања за упис у основну школу

за школску 2020 / 2021. годину

Поштовани родитељи, односно други законски заступници будућих првака,

На сајту школе се можете упознати са Упутство за коришћење услуге „Исказивање интересовања за упис у основну школу“ на Порталу еУправа

где Вам је на поједностављен начин приказано како можете да приступите Порталу еУправе, изаберете услугу „Исказивање интересовања за упис у основну школу“ и одабиром ОШ „ГОРЊА ВАРОШ“ у Земуну искажете интересовање за упис у нашу школу.

Сваког радног дана у периоду од 10,00 до 13,00 часова можете контактирати:

• Наташу Цвијовић, психолога школе, на следећи телефон 060 – 48 84 504
  • Наташу Кокић, педагога школе, на следећи телефон 063 – 81 49 280

и добити потребне информације у вези са уписом у први разред.

Исто тако, можете се питањем обратити и на школски мејл skola@gornjavaros.edu.rs и добити потребне информације у вези са уписом у први разред.

Родитељи који из неког разлога нису у могућности да искажу интересовање за упис детета у нашу школу преко Портала еУправе могу на горе наведен школски мејл послати следеће податке како би овлашћено лице школе изабрало ту услугу у њихово име:

1. Име и презиме детета,
  2. ЈМБГ детета,
  3. Име и презиме родитеља,
  4. ЈМБГ родитеља,
  5. Контакт телефон родитеља,
  6. Мејл родитеља (уколико је другачији од мејла са кога нам достављате податке)

Након што овлашћено лице у име родитеља изврши услугу, родитељ ће добити мејл са обавештењем.

За сва питања Вам стојимо на располагању.

Управа

ОШ „ГОРЊА ВАРОШ“ у Земуну

Упутство у PDF формату можете преузети овде