Кошаркаши наше школе победама на Градском такмичењу, које је крајем октобра одржано у Хали спортова, истовремено су се пласирали у финале Градског такмичења и на Републичко такмичење.
Финале Градског такмичења одржаће се 10. 11. 2016. године у 11:30 ч. у Спортском центру „Шумице“.
Позивамо све да дођу и својим навијањем подрже наше сјајне кошаркаше!

ИЗВЕШТАЈ СА ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА – КОШАРКА (ДЕЧАЦИ)

У четвртак, 13. октобра 2016. године, кошаркаши наше школе освојили су прво место на Општинском такмичењу. Турнир је одржан у ОШ ,,Сутјеска“ и одиграно је укупно четири утакмице. Наши кошаркаши су победили у свакој утакмици и самим тим изборили учешће на Градском такмичењу које ће се одржати у Београду у Хали спортова. Поносимо се успехом који су остварили. Честитамо!